Bank Spółdzielczy w Brzegu zatrudni pracownika na stanowisko Dysponent-Kasjer.

OPIS STANOWISKA:

  • kompleksowa obsługa Klientów, w tym obsługa kasowo-dysponencka,
  • sprzedaż produktów i usług bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze  standardami obowiązującymi w banku,
  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji z Klientem kreowanie pozytywnego wizerunku Banku.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe ( preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość) biegła obsługa komputera (MS Office, Excel, aplikacje i systemy bankowe), komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą w branży finansowej, dodatkowym atutem będzie znajomość produktów i regulacji bankowych oraz  doświadczenie w obsłudze kasowej.

OFERUJEMY:

  • dobre warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania i pakiet socjalny,
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające i rozwijające kompetencje.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres: biuro@bsbrzeg.pl  lub Bank Spółdzielczy w Brzegu, 49-301 Brzeg, ul. B. Chrobrego 11  z dopiskiem praca na stanowisku dysponent – kasjer

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia  27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę Bankowi  Spółdzielczemu w Brzegu na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie  pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji.”

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych  rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie dodatkowo poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych moich danych  osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 24 miesięcy od daty przesłania  niniejszego dokumentu w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Banku Spółdzielczym  w Brzegu procesów rekrutacyjnych.”

Dane osobowe podane w zgłoszeniu będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.