Bank Spółdzielczy w Brzegu zatrudni pracownika na stanowisku:

DYSPONENT-KASJER

OPIS STANOWISKA:

  • kompleksowa obsługa Klientów, w tym obsługa kasowo-dysponencka,
  • sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku,
  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji z Klientem
  • kreowanie pozytywnego wizerunku Banku.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe ( preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość)
  • biegła obsługa komputera (MS Office, Excel, aplikacje i systemy bankowe),
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą w branży finansowej,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość produktów i regulacji bankowych oraz doświadczenie w obsłudze kasowej.

OFERUJEMY:

  • dobre warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania i pakiet socjalny,
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające i rozwijające kompetencje.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres: biuro@bsbrzeg.pl lub Bank Spółdzielczy w Brzegu, 49-301 Brzeg, ul. B. Chrobrego 11