GALA POWIATOWA WRĘCZENIA NAGRÓD LAUREATOM XIV OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI ORAZ V OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU DLA DZIECI NA RYMOWANKĘ POD HASŁEM „BEZPIECZNIE NA WSI MAMY, BO O ZDROWIE DBAMY”

W dniu 14 maja 2024 r. odbyła się Gala Powiatowa wręczenia nagród laureatom XIV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci oraz V Ogólnopolskiego Konkursu dla Dzieci na Rymowankę pod hasłem „bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy”. Zostało wyrażone uznanie dla wiedzy dzieci na temat propagowania zasad bezpiecznego życia i pracy na wsi.Autorzy najciekawszych prac…

Szczegóły

Komunikat

Szanowni Państwo Od dnia 24 stycznia 2024r. nie będzie dostępu do logowania do bankowości elektronicznej z systemów operacyjnych tj. (np. Windows 7, Windows 8) oraz niewspieranych przeglądarek internetowych (np. Internet Explorer, przestarzałe wersje Firefox, Chrome, itp).

Szczegóły

Komunikaty do ebanknet i ecorponet

KOMUNIKATY DO EBANKNET I ECORPONET Szanowni Państwo, Informujemy, iż w dniu 03.11. 2023 r. od godz.15:00 , do dnia 05.11.2023 r. odbędą się prace konserwatorskie, mające na celu usprawnienie naszego systemu. W związku z powyższym w/w dniachnie będzie możliwości wykonywania przelewów za pomocą usługi BLIK, a także EXPRESS ELIXIIR.Serdeczne przepraszamy za powstałe niedogodności.

Szczegóły